Recayi Uğurlu
Profili paylaş

Recayi Uğurlu | Dans Eğitmeni

İstanbul, Kadıköy, Hasanpaşa Mesaj Gönder

Recayi Uğurlu 1985 Kars doğumludur. Öğrenim hayatına babasının memuriyeti dolayısı ile ülkemizin birkaç şehrinde başlamış ve devam etmiştir. Öğrenim hayatına paralel olarak Dans hayatı da başlamıştır aslında. Türk Halk oyunlarının Günaydoğu yöreleri ile başlamış zamanla Trakya, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Ege ve Karadeniz ile tanışmıştır. 13 yaşında Kafkas Halk Dansları ile karşılaşır ve zamanla uzmanlık alanı olarak bunu benimser ve 2003 yılında bu alanda uzmanlık belgesini alarak eğitmen olarak devam etmeye başlar zaman içinde gerek sahne personeli gerekse sahne yönetmeni olarak görevler almaya başlar. 2003/2004 eğitim öğretim yılı ikinci yarısında Cemile Besler İlk Öğretim Okulu ile İlk Olarak Öğretmenlik hayatına adım atarak o günden itibaren İstanbul da ve Antalya da çeşitli okullarda Öğretmenliğe ve koreograflığa devam eder hale hazırda da devam etmektedir.
Birkaç denemenin ardından şuan faal olarak çalışmakta olan Arya Dans GSK Derneğini 20015 yılında kuran ve yönetim kurulu başkanı olan Recayi Uğurlu sayısız sahne şovu hazırlamış ve sahne sanatları gösteri ekipleri organize ederek şov dünyasına katkıda bulunmuştur.
İlk olarak 2007 yılında Antalya’nın köklü turizm organizasyon şirketlerinden birinde sahne organizasyon işlerine başlayan ve ardından gelen yıllarda Alanya bölgesinin birçok 5 yıldızlı işletmelerinde Türk Gecesi ve çeşitli şov grupları ile hizmet vermeye başlamıştır son yıllar da İstanbul da karada ve denizde Türk gecesi organizasyonları sahne şovları animasyon ekipleri ile Boğazda bulunan turizm tekneleri Büyük Adriyatik gemilerinin Sahne şovlarını hazırlamakta ve hizmet vermektedir.
Kısacası beşikten mezara tabiri ile işin en temelinden gelip en üst mertebeye kadar dayanan hayatı boyunca bu sektöre hizmet veren bir kişidir.


Verdiği dersler

Kafkas derslerini bir uzmandan alacaksınız.
Kafkas derslerini bir uzmandan alacaksınız.
150 TL
Dans > Kafkas

Hakkında yapılan yorumlar

  • Henüz hiç yorum yapılmamış!

Eğitim bilgileri

  • Eskişehir Anadolu Üniversitesi

    Banka ve Sigortacılık