Berkay Aktaş
Profili paylaş

Berkay Aktaş | Gitar Eğitmeni

İstanbul, Beşiktaş, Etiler Mesaj Gönder

1981 yılında Çanakkale’de doğan müzisyen-eğitmen, ilk-orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nü kazanarak klasik gitar çalışmalarına Yrd.Doç.Dr.Melih Güzel ,Piyano derslerine Mehveş Emeç,Armoni-teori çalışmalarına da Doç.Dr. Özcan Özbek ile burada devam etmiştir. Oda Müziği Orkestrası ile Marmara Guitar Quartet olarak çeşitli konserlerde yer almıştır. Aynı zamanda Gitar Sanatçısı Arif Deniztoker ile Elektrik Gitarda İleri Teknikler ve solo gitar repertuvarı adına çeşitli çalışmalarda bulunmuştur.

Aktif sahne hayatında yurtiçi ve yurtdışı birçok sanatçı ile konserler veren gitarist, çeşitli projelerde halen görev almaktadır.(Reyhan Karaca,Pınar Aylin,Ciclon,Yakup Ekin,Cem Adrian,Destan,Burçin,Stavros Vouris,Emir,Yıldız Tilbe,Nalan,Atilla Yelken,Yusuf Güney v.b.) 2013’ten bu yana ise Özcan Deniz orkestrasında gitarist olarak çalışmaktadır.


Yaklaşık 12 yıldan beri her yaş grubundan çok sayıda klasik ve elektrik gitar öğrencisi ile çalışma fırsatı bulan müzisyen-eğitmen, derslerinde kullandığı çok çeşitli kitaplar ve müzik teknolojileri (yapılan çalışmaların ses kayıtları) ile öğrencilerinin beklentilerine üst düzey cevap vererek, onları derse motive edebilmeyi ve ilgili davranmalarını başarabilmiştir.Royal,LCM gibi uluslararası sertifika programlarına Grade 8 dahil birçok öğrenci ve teori sınıfları hazırlamıştır.


Verdiği dersler

Akademisyen eğitmenden, özel gitar dersleri
Akademisyen eğitmenden, özel gitar dersleri
100 TL
Müzik > Gitar > Elektro Gitar

Hakkında yapılan yorumlar

  • Henüz hiç yorum yapılmamış!

Eğitim bilgileri

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ

    KLASİK GİTAR