denizde-nasil-yuzulur

Denizde Nasıl Yüzülür

Denizde Nasıl Yüzülür

Öncelikle yüzmek konusunda yüzen kişilerinde dediği üzere yüzmek anlatılarak öğrenilemez sizin iyi bir yüzücü olmanız için ve gittiğiniz tatil bölgesinde yüzmeye başlamanız için bol bol denemeler yapmalısınız. Bu durum daha çok yürümeye benzer. Ancak belli tekniklerle yüzmek daha kolay hale getirilebilir. Sizin en önce kararlı olmanız gerekiyor yani siz kendiniz istekli olduğunuz takdirde iyi bir yüzücü olabilirsiniz.

Suda bol bol denemeler yapmalısınız bu denemeleriniz saçma türlerde olmamak kaydıyla gerçekleşirse daha iyi olur. Şöyle düşünün yüzme öğrenmeden balıklama atlamaya çalışırsanız bu size büyük zarar verir ve o aşamada yaşayacağınız korkunç bir durum belki de sizin geri vites yapmanıza sebep olacaktır. Öncelikle heyecanınızı yenin yani sonuçta dünyayı kurtarmıyorsunuz. Yüzmeyi bilmediğiniz için boyunuza göre bir yer seçmelisiniz yani boyunuzdan uzun bir yerde yüzme öğrenmeye çalışmayın boğulabilirsiniz.

Kendinizi devamlı suyun üzerinde tutmaya çalışın bu yüzme konusundaki en önemli husus olarak görülüyor. Suyun üzerinde kalmayı öğrendiğiniz zaman göreceksiniz ki siz yüzme işini başaracaksınız. İlerleme konusu ancak siz suyun üzerinde durmaya başladığınız zaman gerçekleştirilebilir. Normalde siz heyecan yapmadan kendinizi suyun üzerinde bırakırsanız suyun üstünde zaten durursunuz ancak çoğu kişi bu durumun farkında bile değildir.

Suda bayılan kişilerin kendiliğinden suyun üzerinde çıktıkları zaten biliniyor ve ardından yapılan panik hamleleri bu kişileri daha çok boğulmaya götürür siz kendinizi suyun derinliklerine bırakın ve uyur vaziyette suyun üzerinde yatın emin olun o su sizi yukarı çıkaracak ve siz boğulmayacaksınız yani yüzme böyle öğrenilir ilk baş 10 saniye su üzerinde durursunuz daha sonra bu zaman artar artar ve artar sonuç olarak da siz yüzmeyi öğrenmiş olursunuz tabi bunun için pratik yapmak çok önemlidir.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir. Gerekli alanlar: *