ara_tatilde

DerseGO.com ile çalışmak ne kadar avantajlıdır?

  Dersego.com İle Çalışmanın Avantajları

Dersego.com ders almak isteyen en iyi müşteri portföyünü, siz ders veren arkadaşlara en iyi şekilde sunmaktadır. Dersego.com ile birden çok ders almak isteyen kişiye ulaşabilir, onların sizi görmesini sağlayabilir hatta yakın çevrenizde size ihtiyaç duyan insanları fark edebilirsiniz. Ders veren arkadaşların tüm haklarını Dersego.com korumakta ve gözetmektedir.

Ayrıca siz değerli arkadaşlar, bilgilerinizi, tecrübelerinizi en sağlıklı ve en güvenilir biçimde sunma imkânı sağlamaktadır. Yetenekleriniz doğrultusunda, en iyi yaptığınız işleri Dersego.com’da değerlendirerek, bunu para kazanabileceğiniz bir iş modeline çevirme fırsatını size sunmaktadır. Profilinizi en doğru şekilde doldurup, müşterilerinizin sizi tercih etmesini heyecanla ve merakla bekleyebilirsiniz.

  Dersego.com size, sizi tercih eden kişilerle konuşma, anlaşma zeminini oluşturmaktadır. Sizi tercih eden kişilerle Dersego.com aracılığıyla gün ve uygun zamanı rahatlıkla konuşabilir ve onların isteklerine, taleplerine cevap verebilirsiniz.

Dersego.com’da Uygun Fiyat, Ödeme Garantisi Ve Güvenlik

Dersego.com size ücretsiz bir şekilde profil hesabı oluşturmanıza imkan verir. Daha sonra sizden ders talep eden kişilerden hizmet bedeli olarak sadece kişiye vermiş olduğunuz ilk dersin ücretini sizden talep etmektedir. Visa ve Master Card tarafından onaylanan güvenli ödeme altyapısına sahip olmasıyla da hızlı, kolay bir kullanım hizmeti ve ödemelerin Dersego.com garantisi altında olduğu belirtilmektedir. Dersego.com’un size sunduğu en büyük artı da ”acaba paramı alabilir miyim?” sorusunu sonsuza denk ortadan kaldırmasıdır.

  Tarafınızca oluşan bir aksilikte, örneğin; dersi vermeye gidemediğiniz durumlarda, ders alan müşterinin mağdur olmamasını sağlayarak da size yardımcı olmaktadır. Ödenen ücret ders alan kişiye geri iade edilerek mağduriyeti giderilir ve sizin de bir problemin ortasında kalmamanızı sağlar. Dersego.com hem ders vereninin hem de ders alanın haklarını korumayı ilke edinmiştir.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir. Gerekli alanlar: *