ogretmen_bul

DerseGO.com’da kendine göre bir öğretmen bul

DERSEGO İLE ÖĞRENMEK ÇOK ZEVKLİ

  Eğitim üzerinde durulması gereken oldukça önemli bir olgudur. Çocuğumuzu okula gönderdikten sonra her şey bitmemektedir. Onu takip etmemiz, gelişimini sürekli gözlemlememiz gerekir. Çocuğum başarısız ise bunun nedenlerini araştırmamız ve ona en uygun olan metodu seçmemiz gerekmektedir.

  Eğitim kurumlarında sınıfların sayısı genel olarak kalabalık olmaktadır. Bunun sonucunda da çocuğumuzun bireysel farklılıkları ya da başarısızlıkları arka planda kalabilmektedir. Önemli olan bu 2 yeteneği de ortaya çıkarabilmektir. DerseGo özel eğitim kurumu ise hizmetlerini internet üzerinden vererek. Öğrenciyi ve eğitmeni bir araya getiren bir aracıdır.

Neden DerseGo yu seçmeliyim?

  Hala üniversiteyi okuyor olsun ya da yıllarca eğitim veriyor olsun gizli kalmış kendini keşfedememiş birçok yetenekli öğretmen mevcuttur. DerseGo olarak sizleri bu çalışanlarla birleştirmekte ve çocuğunuzun eğitim alanında gelişmesini sağlamaktayız. Matematik, Fen, İngilizce, Almanca vb. derslerde çocuğunuz birebir eğitim alarak kendi performansının çok daha yukarısına çıkacaktır. Özellikle matematik ve fen derslerinde birçok ülkenin gerisinde kaldığımız aşikâr.

  “Bilgi paylaştıkça büyür” ideolojisiyle çıktığımız bu yolda kısa sürede birçok kişiye ulaşmayı başardık. Üstelik profil üyeliği oluşturmak tamamen ücretsiz. Para işleyişimiz eğitmenlerimizin verdiği ilk ders ücretini komisyon alarak işlemektedir. Yani ders alacak kişilerden ekstra hiçbir ücret çıkmayacak. Eğitmenlerimiz ise ilk derslerinin ücretini almayacaklar, ancak çok daha fazla kazanmanın yolunu açmış olacaklar.

  DerseGo olarak her şeyin sadece normal derslerle işlenmeyeceğinin bilincinde yola çıktık. Bu nedenle sitemizde çok farklı kategoriler açarak öğrencilerimizin yeteneklerinin gelişmesine de imkân tanıdık. Bale, tango, samba gibi dans kategorisiyle beraber gitar, bağlama, kanun gibi müzik kategorisi de oluşturduk. İstediğiniz kategoriden almak istediğiniz dersin öğretmenini profilini inceleyerek kendiniz seçmektesiniz. Yani DerseGo da kendinize göre bir öğretmen buluyor ve eğitiminizi tamamlıyorsunuz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir. Gerekli alanlar: *