skype

DerseGo ile uzaktan eğitim alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DerseGo ile uzaktan eğitim alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Evet, DerseGo üzerinden istediğiniz dersi alıp, dijital ortamda eğitiminizi tamamlayabilirsiniz..

Nasıl mı?

DerseGo’da bulunan  ders ilanlarının arasından ihtiyacınız olan ve pasif eğitimi destekleyen dersleri  (Yabancı dil, Kişisel Gelişim gibi) online görüntülü platformlardan alabilirsiniz. En çok kullanılan Skype yada herhangi bir görüntülü iletişim kurmanızı sağlayan programı bilgisayarınıza kurmanız yeterli.Sonrasında bütün dersleri online (uzaktan) alabilirsiniz.

Online eğitim nedir?

Dersveren ve ders almak isteyen kişilerin, mekan bakımından bir arada olma zorunluluğu olmadan, bilgisayar teknolojilerini kullanarak, tamamen  sanal ortamda, canlı, görüntülü ve interaktif olarak derslerin işlendiği bir eğitim sistemidir.

Online eğitimin faydaları neler?

– Almak istediğiniz dersin farklı bir şehirde olması durumunda dahi, kişiye özel bire bir ders süreci online   olarak devam eder.

– Planlanan ders günlerinde yolda vakit harcamadan bulunduğunuz yerde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

– Kalıcı yada geçici fiziki engel durumlarında online eğitim avantaj  sağlar.

– Yüzyüze eğitimde gereken ulaşım, konaklama, barınma, beslenme gibi ek harcamaları ortadan kaldırır.

Online eğitimi nasıl kullanırım?

Online eğitim sürecine başlarken DerseGo üyeliğinizi halen oluşturmadıysanız DerseGO üyelik tıklayarak üyeliğinizi tamamlayın.Ders veren ilanlarının arasından ihtiyacınız olan dersi ilanın sahibi ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Daha sonra online eğitim planlaması ders veren ile ders alan kişi arasında anlaşılarak ilerlemelidir. Biz online ders alma sürecinde DerseGo ekibi olarak en popüler görüntülü konuşma programı olan Skype ‘ı öneriyoruz.

SKYPE Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Skype uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ ın anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı özellikleri sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar değer verdiğiniz kişilerle deneyimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

https://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-computer/ linke tıklayarak Skype ‘ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Kullanım klavuzu için ise Skype .

Online ders alma serüveninizde şimdiden başarılar dileriz.

DerseGo Ekibi

Paylaş

Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz görüntülenmeyecektir. Gerekli alanlar: *