Cem Uymak
Profili paylaş

Cem Uymak | Antrenör

İstanbul, Maltepe, Zümrütevler Mesaj Gönder

1978 yılında İSTANBUL da doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini İstanbul da yaptı. Uzakdoğu sporuna 1990 yılında Taekwondo ile başladı. 1999 yılında İstanbul bölge hakemliğine başladı. 2003 yılında Askerlik görevini bitirdikten sonra. Maltepe de Koredo Spor Kulübünü açtı. 2005 te Hapkido Antrenörü Koreli Master KİM SANG HOON tanıştı ve çalışmalar yaptı. 2007 de İstanbul’da yapılan seminere katılarak Taekwondo Antrenörlük belgesini aldı. Maltepe Stadında Taekwondo çalışmalarını başlattı. 2009 yılında Kick Boks Federasyonundan Siyah Kuşak 2.Dan Denklik aldı. 2012 yılında Özel Maltepe Spor Kulübünü kurdu.

2012 yılının sonunda Ninbudo Aikijutsu Federasyonunun kurucu üyeliğini yaptı. İstanbul Anadolu Yakası Bölge Temsilcisi oldu. 2013 yılında AİKİDO Siyah Kuşak 2.Dan Denkliği aldı. Sosyal sorumluluk projesi olan ‘’Tekerlekli Sandalyede Uzakdoğu Sporu’’ çalışmalarına başladı. 2013 Mayıs ayında Türkiye’de Hankido çalışmaları yapılması için Hollanda HKD Federasyonundan Klaas BARENDS ve Mustafa FİDANCI ile irtibata geçti. 22 Mayıs 2013 te Türkiye’de ilk HANKİDO Seminerini düzenledi. 31.07.2013 tarihinde Siyah Kuşak 1.Dan belgesi alarak Türkiye den Kore IHF Federasyonuna Kayıtlı İlk Türk antrenör olmuştur.

7 Nisan 2014 tarihinde İstanbul 'da BÜYÜK HANKİDO SEMİNERİ Düzenledi ve semineri vermesi için Hankido Ustası 6.Dan KO BAEK YONG u ve oğlu 5.Dan KO SEHWAN ı Türkiye ye getirdi. Halen çalışmalarına aktif olarak devam ederken bu sporların yayılması için Türkiye genelinde ücretsiz seminerler vermektedir.


Verdiği dersler

Size, Kore savunma sanatı Hapkido yu öğretebilirim.
Size, Kore savunma sanatı Hapkido' yu öğretebilirim.
50 TL
Spor > Hapkido
Özel Ju Jitsu dersi
Özel Ju Jitsu dersi
50 TL
Spor > Ju Jitsu
Size, Taekwondo öğretebilirim.
Size, Taekwondo öğretebilirim.
50 TL
Spor > Taekwondo

Hakkında yapılan yorumlar

  • Henüz hiç yorum yapılmamış!