Cenk yiğitoğlu
Profili paylaş

Cenk yiğitoğlu | Turizm

İstanbul, Eyüp, Yeşilpınar Mesaj Gönder

İngilizce öğrenmek çok zor bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ülkemizde maalesef rant amaçlı olduğu için öğrenme işini ne kadar uzatılır ise o kadar kazancın arttığı bir sistemde yer almaktayız. Kurslarda 2 ayda alınacak mesafeyi çok rahat bir şekilde günde 3 saat ile 2 haftada bitirilebilinir hatta daha kısa bir süre içerisinde. Sadece öğrencinin isteği ile alakalı. İngilizce öğretirken anlamama gibi bir durum söz konusu olamayacak çünkü her seviyeye göre anlatabileceğim kendime has öğretme sistemi ile çalışılınır. Buda şu demek oluyor kurs alan kişinin içerisinde yapabilecek miyim düşüncesinden çok daha öğrenecek ne kaldı sorusu geçmekte olacak.


Hakkında yapılan yorumlar

 • Henüz hiç yorum yapılmamış!

İş deneyimleri

 • 5 yıldızlı bir Hotel ( İsmi gizli )

  Bölüm kordinasyon sorumlusu

  7 yıldır İstanbul'un en büyük Otellerinden birinde çalışmaktayım. İngilizce dilini çok sevdiğim için boş zamanımı bu şekilde değerlendirmek istedim.


Eğitim bilgileri

 • Eskişehir Anadolu Üniversitesi

  Tarih

  1975 yılı İstanbul doğumluyum.20 yıllık turizm tecrübesi bununla beraber Amerika da 7 yıla yakın bir çalışma tecrübesi ile birlikte sıfırdan başlayanların öğrenebileceği için yazılmış bir İngilizce öğrenme kitabına sahibim.