ÖZLEM ATALAY
Profili paylaş

ÖZLEM ATALAY | ITALYANCA OGRETMENI

İstanbul, Beşiktaş Mesaj Gönder

16 yıla varan özel okul,dershane ve özel ders tecrübesine sahip,genç yetişkin öğrencilerime İtalyanca' yı sevdirerek öğretmeyi ilke edinmiş bir öğretmenim.

İtalya’da yaşamak/okumak/çalışmak için kişiye sıfırdan dil öğretme,belirli seviyenizden devam etme,eksikliklerinizi tamamlama,vize-finallere hazırlama,iş'te dil kartı alma konularında yardımcı oluyorum.

Yazılı,görsel,işitsel çok çeşitli kaynaklardan ihtiyacınıza özel hazırladığım formulize edilmiş kurallar ve farklı metotlar ile konuşma,anlatma,anlama, dinleme, gramer,yazma, okuma becerileri kazanacak,konuları kısa sürede kalıcı biçimde öğreneceksiniz.

Dersler her iki tarafa göre h.içi,h.sonu,gündüz,akşam saatlerinde yapılabilir.1'den fazla kişide grup indirimi yapılır.

Özellikle İtalyan Lisesi ve Galileo Galilei lisesi öğrencilerine,İtalya ve Türkiye'de üniversite yada master öğrencilerine ve İtalyanca ile ilgilenen yetişkinlerle çalışmaktayım.

Dil dersi o dili her bilen farklı meslekteki kişilerden değil, tek mesleği dil olan, öğretmen formasyonu almış kişiden sağlam ve garantili alınır. Dili bilmek ayrıdır, öğretebilmek ayrıdır. Gerisi boşa para harcamaktır.

İstanbul Üniversitesi İtalyan filolojisi 2000 mezunuyum. Ardından Floransa Centro Di Cultura per Stranieri eğitim kurumunu tamamladım.16 yıldır özel okullarda, Galatasaray Üniversitesi’nde italyanca öğretmeni olarak çalıştım. İlköğretim, lise-üniversite öğrencilerine ve şirket çalışanlarına italyanca ders veriyorum.


Verdiği dersler

16 YILLIK İTALYANCA ÖĞRETMENİ
16 YILLIK İTALYANCA ÖĞRETMENİ
80 TL
Yabancı Dil > İtalyanca

Hakkında yapılan yorumlar

 • Henüz hiç yorum yapılmamış!

İş deneyimleri

 • İSTEK OKULLARI

  İTALYANCA ÖĞRETMENİ

 • İTALYAN EVRİM OKULLARI

  İTALYANCA ÖĞRETMENİ

 • KÜLTÜR KOLEJİ OO- LİSE

  İTALYANCA ÖĞRETMENİ


Eğitim bilgileri

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  İTALYAN DİLİ VE EDEBİYATI

 • BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

  EĞİTİM YÖNETİMİ VE DENETİMİ