Dersego.com(site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul vebeyan etmiş sayılacaklardır.

1. Site; Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, Özgür İş Hanı No:28/410 Kadıköy/İstanbul adresinde faalliyetleri yöneten Marketz İnternet Servisleri ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından işletilmektedir. Bundan böyle Dersego.com olarak adlandırılacaktır.

2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mailadresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Dersego.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.

3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, Dersego.com kullanabilme hakkını saklı tutar.

4. Site üyeliği başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda Dersego.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını iptal edebilir.

5. Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. Dersego.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da bulunmamaktadır.

6. İş sonunda alıcı, iş için yorumda bulunabilir,bu bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilecektir.

7. Siteye kayıt olmuş olan kullanıcılar,kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda yayınlanan bütün bilgi, belge, video veyaresimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabuleder.

8. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.

9. Dersego.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satışlar için alıcılara fatura kesilmektedir. Dersego.com ürün veya hizmet alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.

10. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların Dersego.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan Dersego.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, satıcıların sorumluluğundadır.

11. Dersego.com herhangi bir ikazda bulunmayaihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.

12. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan Dersego.com sorumlu değildir.

13. Dersego.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, Dersego.com haricinde hiçbir kişiveya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.

Neden biz?

DerseGO, özel ders anlayışına yeni bir soluk getirdi. Ders almak, ders vermek veya eğitim kurumunuzu daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz.