Mustafa Çayırpınar
Profili paylaş

Mustafa Çayırpınar | Makine - Endüstri Mühendisi

İstanbul, Kağıthane, Kağıthane Mesaj Gönder

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği'nden derece ile mezun oldum. Eğitimlerimle birlikte geliştirdiğim analitik bilgi seviyesini, sahip olduğum anlatım kabiliyeti ile birleştirince; alışılmışın dışında, kaliteli ve en önemlisi "sürdürülebilir başarıyı sağlayacak" özel ders deneyimi sunabilmekteyim.

Unutmayın, ağır teorik eğitim alan kişilerin verdiği özel dersler yerine, pozitif bilimin hayattaki uygulamaları konusunda eğitim almış mühendisten özel ders almak ve her şeyi temelinden anlayarak kavramak, sürdürülebilir ders başarısının temelini oluşturmaktadır.

Sınavlara hazırlıkta sınav odaklı, okul ve üniversite takviyelerinde ise ders ve dersin mantığını kavratmaya yönelik eğitimler sunuyorum. Ayrıca tez, ödev yazımı, proje yardımı veya çeviri konularında da süreçlere destek olabiliyorum.

Sunduğum bu farklı özel ders deneyimini yakından tanımak ve tanışmak isteyenler için ilk dersler ücretsiz. Karşılıklı uyumun sağlanması halinde, önce öğrencinin ihtiyaçları ve hedefi belirlenerek, en uygun program ortaya konacaktır. Bu program, standart bir ders programı değil; iki temel unsuru, zaman ve kaynak olan bir mühendislik projesinden farksız olacaktır. Tüm ders süreci, interaktif ortamda, adım adım ortaya konacak ve takip edilecektir.

Eğer siz de "kaliteli özel ders" nedir yakından tanımak ya da daha fazla bilgi sahibi olmak, ve ya "ödev, tez yazımı; proje yardımı vb." konularında bana başvurmak isterseniz, mail ya da telefon üzerinden ulaşmanız yeterli...


Hakkında yapılan yorumlar

  • Henüz hiç yorum yapılmamış!

Eğitim bilgileri

  • Yıldız Teknik Üniversitesi

    Makine Mühendisliği

  • Yıldız Teknik Üniversitesi

    Endüstri Mühendisliği