Mesut Erol
Profili paylaş

Mesut Erol | Teknik Öğretmen - Elektronik ve Bilgisayar Öğretme

Ankara, Altındağ, Aydınlıkevler Mesaj Gönder

Düşünme yetisini kazandığından beri meraklı, araştırmacı ve irdeleyen olmayı başarmış biri.Normal insanların farklı, sıradışı ya da deli olarak başkalarına tanıttığı Mesut EROL bir cuma sabahı sıcak bir havada dünyaya gelmiştir.
Havanın etkisinden olsa gerek sevimliliği ve sıcak kanlılığını hiç elden bırakmamıştır.1 Ocak 2030 saat 10:30 Dünyanın En İyi Bilişim Güvenlik Uzmanı olmayı 2008 yılında kafasına koymuş ve o sırada kaldığı K.Y.K. yurt odasının duvarına bunu 1,5 mt genişliğinde ki kağıda yazarak başlatmıştır.
İlk günden beri savaşı kendisiyle olmuş Kashna, Kaizen, NLP, Zen, İslam Felsefesi ve Çekim Yasasıyla ilgilenmiştir. Sırada bekleyen 15 kitap projesinden hariç birkaç kitap denemesinde bulunmuş, 50 dan fazla şiir yazmış, bilim ve eğitim üzerine araştırmalarda bulunmuştur. Bazı internet gazetelerinde köşe yazarlığı yapmayı da ihmal etmemiştir.Doğuştan gelen eğitim gönüllüsü ve mucittir.
Elektronik, Elektrik ve Bilgisayar Eğitimi almış şu anda SERPER Bilişim Akademisinde 19 farklı özel ders vermektedir. Geliştirdiği en önemli projesi Türkiye'nin En Büyük Antivirüs programı olan GEÇİT YOK! projesidir.Bu projeyle ilgili Tubitak ve Başbakanlıkla yazışmaları sürmektedir.En kötü alışkanlığı, iyi biri olmak olan Mesut EROL emekli olmayı düşünmemekte ve ölene kadar çalışıp insanlara ve kendine faydalı olmayı amaçlamaktadır.


Hakkında yapılan yorumlar

  • Henüz hiç yorum yapılmamış!

Eğitim bilgileri

  • Muğla Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

    Öğretmenlik - Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni

    Mesleki derslerim son derece iyiydi. Neredeyse tümünü yata yata geçtim...