DerseGO.com, özel ders veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve kurumlarla, ders almak isteyenleri buluşturan yenilikçi ve güvenilir bir platformdur. DerseGO’da, okul derslerinden spor derslerine, hobi derslerinden direksiyon derslerine kadar birçok alanda ders verip ders alabilirsin.

Etrafındaki ders fırsatlarını keşfet!

DerseGO üzerinden yakın çevrendeki ders fırsatlarına, ders veren kişi ve kurumlara hızlı, güvenli ve kolay biçimde ulaşabilirsin. DerseGO, Visa ve Master Card gibi kuruluşlarca onaylanan güvenli ödeme altyapısı, hız ve kullanım kolaylığı sunan arama ve rezervasyon sistemi ile ihtiyacın olan dersi bir tık yakınına taşıyor. DerseGO.com üzerinden satın alabileceğin tüm derslerin fiyatları ve içeriği önceden açıkça belirlenmiş ve yapacağın tüm ödemeler de DerseGO Garantisi altındadır.

Bilgi paylaştıkça büyür!

Eğer ders verebileceğini düşündüğün yetenek ve uzmanlıkların varsa, hemen DerseGO.com profilini ücretsiz oluşturabilir, sunmak istediğin eğitimlerin anında keşfedilmesini sağlayabilirsin.

Hikayemiz

DerseGO.com 2014 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitim sektöründeki önemli bir açığı dolduracağına inanarak, bu platformu kurmaya karar verdik. Yaptığımız araştırma ve anketlerde DerseGO.com projesinin toplumun farklı kesimlerinden çok sayıda bireyin ihtiyacına hizmet edeceğini gördük. "Bilgi paylaştıkça büyür" yaklaşımı, bizi bu projeyi hayata geçirmek konusunda oldukça motive etti. Bugün geldiğimiz noktada, onlarca farklı kategoride, binlerce profesyonel, yetenek ve tecrübelerini diğerleriyle paylaşarak önemli bir eksiği dolduruyor. Biz de böylesine faydalı ve yenilikçi bir platformu hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

 

Ders alanlar için

Site üzerinden yapılan her ödeme güvencemiz altındadır. DerseGO üzerinden bir ders satın aldığınızda, dersin gerçekleşmemesi ve bazı diğer sebeplerden dolayı, ücret iadesi talep edebilirsiniz.

Eğer ders veren, rezervasyona uymaz ve ders vermek için gelmezse, yaptığınız ödeme iade edilir. Dolayısıyla, DerseGO.com üzerinden, güvenli ve risksiz bir şekilde ders hizmeti satın alabilirsiniz.

Ders verenler için

DerseGO üzerinden dersiniz satıldığında, sadece ilk ders ücretini hizmet bedeli olarak alıyoruz. Ödemesini gerçekleştiren kişilerin, tüm detaylarına ulaşabilir, ve uzun süre ders vereceğiniz müşteriler haline getirebilirsiniz.

Ders alanlar için

DerseGO ders alanlar için tamamen ücretsizdir.

Ders verenler için

DerseGo ders verenler için tamamen ücretsizdir.

Neden?

Etrafında hakettiği takdire ulaşamayan çok sayıda yetenekli insan olduğunun farkında mısın? Biz, kurumlar, profesyonel eğitmenler ve uzmanlar kadar bu yetenekli bireyleri de önemsiyor ve onların tutku ile tecrübelerini bir iş modeline çevirebilmeleri için ihtiyaç duydukları motivasyonu DerseGO ile sağlayacağımızı düşünüyoruz.

Ayrıca, senin de hayatın boyunca öğrenmek istediğin bir dans, yapmak istediğin bir yemek veya öğrenmek istediğin bilimsel bir konu olmuştur mutlaka! İşte biz tüm bu öğrenmek istediğin alanlarda sana sınırsız, kolay, güvenli ve uygun maliyetle erişilebilir bir dünya sunuyoruz. DerseGo ile ister hayalindekileri bir ders ile öğren, ister hep o paylaşmak istediğin değerli bilgileri ihtiyacı olanlarla paylaş!

Neden biz?

DerseGO, özel ders anlayışına yeni bir soluk getirdi. Ders almak, ders vermek veya eğitim kurumunuzu daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz.