İstanbul Sınav Merkezi
Profili paylaş

İstanbul Sınav Merkezi | Eğitimen

İstanbul, Kadıköy, Acıbadem Mesaj Gönder

BİZ KİMİZ?

İstanbul Sınav Merkezi olarak öğrenmeyi öğretmeyi aktarmayı hedefledik.
Öğrenmeye istekli doğan bireyler eğitilmeye direnç gösterirler. İçgüdüsel ve doğal olan öğrenme arzumuz öğrenmek zorunda bırakıldığımız da kırılır ve bilinçsiz bir direnç geliştirmemize neden olur.
Eğitim konusunun tecrübe gerektirdiğini ve aktarımının da önemli olduğunu düşünüyor, eğlendirici ve bireyin gelişim süreçlerini tetikleyici nitelikte olmasına önem veriyoruz. Öğretme kaygısı gütmeden öğrenme sürecine katkı sağlayacak araçlarla rehberlik etmek, kişiye bu konuda koçluk yapmak felsefesiyle hareket ediyoruz.
Öğrenme zorunluluğunuzu ve gelişim ihtiyacınızı zevke dönüştürebileceğiniz programlarımızla size sadece gelişiminizin tadını çıkarmak kalacak.
İstanbul Sınav Merkezi, Adil Maviş Gelişim Akademisi bünyesinde geliştirilmiş ve eğitim sektöründeki bireysel 15 yıllık deneyimin neticesinde oluşan bir kurumdur. Adil Maviş Gelişim Akademisi yıllarca sektörde hizmet veren birçok danışmanlık firmasının portföyünde danışmanlık yapan ve kişisel gelişim alanında kurumsal ve bireysel eğitimler veren Adil Maviş gelişen talepler üzerine eğitim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Profesyonel anlamda resmi ve özel kurumların eğitim danışmanlığı hizmetlerini yöneten Adil Maviş Gelişim Akademisi aynı zamanda uzmanlık alanı olan kişisel gelişim ile ilgili açtığı seminer programları, etüt ve workshoplar ile bireylerin amaçladıkları kişisel mükemmellik seviyesine ulaşmalarına yardımcı olmakta, mesleki kariyerlerine katkı sağlamaktadır.


Verdiği dersler

Öğrenci Koçluğu
Öğrenci Koçluğu
300 TL
Kampanya > Kampanya
Hızlı Okuma Eğitimi
Hızlı Okuma Eğitimi
750 TL
Kişisel Gelişim > Hızlı Okuma
Hızlı Okuma Eğitimi /Birebir
Hızlı Okuma Eğitimi /Birebir
150 TL
Kişisel Gelişim > Hızlı Okuma

Hakkında yapılan yorumlar

 • Henüz hiç yorum yapılmamış!

İş deneyimleri

 • Kurum

  Yönetici

  BİZ KİMİZ? İstanbul Sınav Merkezi olarak öğrenmeyi öğretmeyi aktarmayı hedefledik. Öğrenmeye istekli doğan bireyler eğitilmeye direnç gösterirler. İçgüdüsel ve doğal olan öğrenme arzumuz öğrenmek zorunda bırakıldığımız da kırılır ve bilinçsiz bir direnç geliştirmemize neden olur. Eğitim konusunun tecrübe gerektirdiğini ve aktarımının da önemli olduğunu düşünüyor, eğlendirici ve bireyin gelişim süreçlerini tetikleyici nitelikte olmasına önem veriyoruz. Öğretme kaygısı gütmeden öğrenme süreci


Eğitim bilgileri

 • St. Clements

  Psikoloji


Katıldığı kurslar ve sertifikaları

 • Neuro Linguistic Programing

  NLP

 • Öğrenci Koçu

  Öğrenci Koçu

 • Hızlı Okuma

  Hızlı Okuma

  incele

 • Coaching