Aikido Eğitimi (Özel Ders)

Kategori : Aikido

Ders ücreti : 200,00 TL

Ders süresi : 60 dakika

Nerede : İstanbul,Zeytinburnu / İstanbul,Üsküdar / İstanbul,Ümraniye / İstanbul,Tuzla / İstanbul,Şişli / İstanbul,Şile / İstanbul,Sultangazi / İstanbul,Sultanbeyli / İstanbul,Silivri / İstanbul,Sarıyer / İstanbul,Sancaktepe / İstanbul,Pendik / İstanbul,Maltepe / İstanbul,Küçükçekmece / İstanbul,Kartal / İstanbul,Kadıköy / İstanbul,Güngören / İstanbul,Gaziosmanpaşa / İstanbul,Fatih / İstanbul,Eyüp / İstanbul,Esenyurt / İstanbul,Esenler / İstanbul,Çekmeköy / İstanbul,Çatalca / İstanbul,Büyükçekmece / İstanbul,Beşiktaş / İstanbul,Beyoğlu / İstanbul,Beylikdüzü / İstanbul,Beykoz / İstanbul,Başakşehir / İstanbul,Bayrampaşa / İstanbul,Bakırköy / İstanbul,Bahçelievler / İstanbul,Bağcılar / İstanbul,Avcılar / İstanbul,Ataşehir / İstanbul,Arnavutköy / İstanbul,Adalar / İstanbul,Kağıthane


Aikido Özel Ders Eğitimleri Aikido yapmak için uygun zaman bulamayan kişiler için düşünülmüş aikido programlarıdır. Bu eğitimler öğrenciler ve eğitmenin programına göre kararlaştırılan yer ve saatlerde verilir. Aikimode Aiki Akademi’de özel ders aikido eğitimi almak isteyenler için büyük ve küçük 2 adet dojomuz bulunmaktadır. Eğer istenirse özel ders aikido eğitimini almak isteyen öğrenciler kendi imkanları ile çalışma yerlerini kurabilirler. Eğitmenin onayı ve tavsiyeleri doğrultusunda kurulacak olan çalışma mekanı aikido antrenmanının yapılmasına elverişli olmalıdır. Eğitimlere katılmak isteyen yetişkinler için öncelikle bir ön değerlendirme özel dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir. Aynı zamanda Aikido sanatı ve Aikimode Aiki Akademi hakkında bir brifing (sunum) verilir. Özel ders için öğrenci veya öğrencilerin eğitmenle yüzyüze konuşmaları gerekmektedir. Özel ders değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz. Aikido Özel Ders Avanjajları Öğrencilerin aldığı verim çok daha fazladır. Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir öğretmen sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Teknik eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede teknikleri daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Aikido kyu sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve grup çalışmalarında anlayamadığı teknikleri daha iyi anlar. Bu sayede temelini daha iyi güçlendirir ve başarısını da arttırır. Günümüzde yapılan araştırmalara göre uzun bir süre boyunca bir derste bir türlü başarılı olmayan birçok kişinin özel ders ile o dersteki problemleri atlattığı görülmektedir.


Bu ders hakkında yapılan yorumlar

Puan ver

  İlanı veren

  Oğuzhan Ulvi Başkurt

  Bu dersi hemen al!

  İletişime geç
  Onay al ve güvenli öde!
  DerseGO!

  DerseGO Garantisi

  Ödeme güvenliği ve memnuniyet garantisi sadece DerseGO.com'da!

  Aikido Dersleri

  Daha fazla
  Uluslararası Aikido Akademi Büyük Grubu ve Çocuk grubu Aikido Dersleri
  Uluslararası Aikido Akademi Büyük Grubu ve Çocuk grubu Aikido Dersleri
  140 TL

  Halis Duran

  Bolu, Merkez

  İstanbul Beşiktaş da haftanın üç günü Aikido çalışıyoruz. Bu sanat ile tanışmak isteyen arkadaşlarımızı Salı Cuma ve Pazar günleri aramıza bekliyoruz.
  İstanbul Beşiktaş'da haftanın üç günü Aikido çalışıyoruz. Bu sanat ile tanışmak isteyen arkadaşlarımızı Salı Cuma ve Pazar günleri aramıza bekliyoruz.
  150 TL

  Zenshin Aikido

  İstanbul, Beşiktaş

  Aikido
  Aikido
  250 TL

  Selçuk Kaplaner

  İstanbul, Bakırköy

  Aikido Eğitimi (Özel Ders)
  Aikido Eğitimi (Özel Ders)
  200 TL

  Oğuzhan Ulvi Başkurt

  İstanbul, Bakırköy