Uluslararası Aikido Akademi Büyük Grubu ve Çocuk grubu Aikido Dersleri

Kategori : Aikido

Ders ücreti : 140,00 TL

Ders süresi : 60 dakika

Nerede : İzmir,Bornova / Eskişehir,İnönü / Denizli,Merkez / Bursa,Gemlik / Bursa,Nilüfer / Bolu,Merkez / Edirne,Lalapaşa / Edirne,Meriç / Edirne,Merkez / Edirne,Uzunköprü / Edirne,Enez / Gaziantep,Yavuzeli / Gaziantep,Şehitkamil / Gaziantep,Nizip / Gaziantep,Şahinbey / İstanbul,Tuzla / İstanbul,Bayrampaşa / İstanbul,Adalar / İstanbul,Şişli / İstanbul,Sarıyer / İstanbul,Bakırköy / İstanbul,Ümraniye / İstanbul,Üsküdar / İstanbul,Pendik / İstanbul,Kadıköy / İstanbul,Avcılar / İstanbul,Ataşehir / İstanbul,Kartal


UAAP - Uluslararasi Aikido Akademi Platformu ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklı görüş ve çalışmalarda yer alarak saygı duyan, bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirlere açık, değerlerin yolundan ayrılmadan üretebilen, donanımlı ve çok yönlü bireyler yetiştirmek, gelişmelerini ve bilgilerini yaymak ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir. Bu anlayışla Dünyanın en büyük ekolü ne bağlanarak, Dünya Statüsünde yerimizi aldık.. Aikido Sanatının Dünyandakı en büyük üstadı Shihan 8.Dan Yoshimitsu Yamada Shihan tarafından kabul görülerek bilgileri ışığında çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Bu ders hakkında yapılan yorumlar

Puan ver

  İlanı veren

  Halis Duran
  Halis Duran

  Aikido antrenörü


  Bu dersi hemen al!

  İletişime geç
  Onay al ve güvenli öde!
  DerseGO!

  DerseGO Garantisi

  Ödeme güvenliği ve memnuniyet garantisi sadece DerseGO.com'da!

  Aikido Dersleri

  Daha fazla
  Aikido
  Aikido
  250 TL

  Selçuk Kaplaner

  İstanbul, Bakırköy

  Aikido Eğitimi (Özel Ders)
  Aikido Eğitimi (Özel Ders)
  200 TL

  Oğuzhan Ulvi Başkurt

  İstanbul, Bakırköy

  Aikido Eğitimi (Özel Ders)
  Aikido Eğitimi (Özel Ders)
  200 TL

  Oğuzhan Ulvi Başkurt

  İstanbul, Bakırköy

  İstanbul Beşiktaş da haftanın üç günü Aikido çalışıyoruz. Bu sanat ile tanışmak isteyen arkadaşlarımızı Salı Cuma ve Pazar günleri aramıza bekliyoruz.
  İstanbul Beşiktaş'da haftanın üç günü Aikido çalışıyoruz. Bu sanat ile tanışmak isteyen arkadaşlarımızı Salı Cuma ve Pazar günleri aramıza bekliyoruz.
  150 TL

  Zenshin Aikido

  İstanbul, Beşiktaş