Semih Raman
Profili paylaş

Semih Raman | Öğrenci

İstanbul, Bayrampaşa Mesaj Gönder

Özel ders alanında kendime güvendiğim nokta iletişimimin iyi olması. Ülkemizde notları iyi olan öğrencilerin iyi birer öğretici olacağı görüşü hakimdir. Ancak ben öyle düşünmüyorum çünkü eğitmek ve öğretmek başka bir alandır.Doğru iletişim gerektiren bir alandır. Daha önce özel bir dershanede İngilizce öğretmenliği yapmıştım.Bu derslerin keyifli ve zevkli geçmesi neticesinde dershanedeki görevime dönem sonuna kadar devam etmiştim. Ordaki öğrencilerimin velilerinden de özel ders teklifi almıştım. Anadolu lisesi çıkışlıyım ve yüksek bir puanla İstanbul üniversitesinde okumaktayım. Vermek istediğim özel dersler hakkında sağlam bir temelim mevcuttur. İngilizce öğretmenliği yaptığım dershanede yaz döneminde 2 aylık süreyle eğitim danışmanlığı da yapmış bulunmaktayım. Özel ders konusunda kendime güveniyorum. Upper intermediate seviyede İngilizcem vardır.Hazırlık öğrencilerine ve lise öğrencilerine speaking,grammar,writing eğitimleri verebilirim. Teşekkürler.


Hakkında yapılan yorumlar

 • Henüz hiç yorum yapılmamış!

İş deneyimleri

 • British Point

  Öğretmen

  British Point Dershanesinde lise düzeyinde dershane müfredatı dahilinde İngilizce dersleri verdim.Seviye sınıflarının sorumluluğunu üstlendim.Seviye sınavları düzenledim. Seviye sınavlarını uyguladım. Öğrencilerin kur atlama konusunda sorumlu oldum. Dershane müfredatını belirlemede etkin rol oynadım. Ders ve müfredat dahilinde öğrencilerle çeşitli sosyal aktivitelerde bulundum.

 • Bem Dershaneleri

  Eğitim Danışmanı

  Bem Dershanesinde öğrenci velileriyle bire bir görüşmeler yaptım. Öğrencilerin durumları hakkında bilgi alışverişinde bulundum.Dershaneye yeni kayıt konusunda velileri bilgilendirdim. Değişen sınav sistemi hakkında velilerle görüştüm.Dershanede yeni sisteme yönelik ders müfredatlarını belirlemede etkin rol oynadım.

 • Bem Dershaneleri

  Öğretmen

  Bem Dershanesinde ortaokul düzeyinde dershane müfredatı dahilinde İngilizce dersleri verdim. Ders takibi ve öğrenci ilişkilerinden sorumlu oldu.Ders dahilinde öğrencilerle çeşitli uygulamalarda bulundum.


Eğitim bilgileri

 • Mevlana Anadolu Lisesi

  Türkçe Matematik

 • İstanbul Üniversitesi

  İktisat Fakültesi İşletme Bölümü


Katıldığı kurslar ve sertifikaları

 • İstanbul Üniversitesi Yabancı Dil Merkez